Latvian English Russian

Deltaco Baltic

Media converter TP-Link / MC220L

Vairāk skatu

Media converter TP-Link / MC220L
€23,72

Daudzums: 10+ Atjaunināt

Prece atrodas Zviedrijas noliktavā, tā piegādes termiņš ir viena vai divas nedēļas
MC220L
Apraksts

Detaļas

TP-LINK, Fiber SFP - TP (RJ45), 1000 Mbps, 15km

Connectivity Technology    Wired
Width    9.5 cm
Data Link Protocol    Gigabit Ethernet
Data Transfer Rate    1 Gbps
Designed for    P / N: TL MC1400
Depth    7.3 cm
Expansion Slots    1 (total) / 1 (free) x SFP (mini-GBIC)
Form factor    External
Features    Flow control, auto-uplink (auto MDI / MDI-X), full duplex mode
Interface    1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 female
Height    2.7 cm
Operating Humidity    10-90%
Max Operating Temperature    40 ° C
Maximum transmission distance    10 km
Min Operating Temperature    0 ° C
Power supply    External power adapter
Optical wavelength    850 nm / 1310nm
Compliant Standards    FCC
Compliant Standards    IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x
Device Type    Fibermediekonverterare
Cabling Type    1000Base-LX, 1000Base-SX, 1000Base-LH

Papildus informācija

Papildus informācija

Artikuls RIV-693536403047
Ražošanas valsts
Neto svars, kg 0.4
Gross weight, kg 0.67
Volume, m3 0
Length, cm 0
Width, cm 0
Height, cm 0
Ražotājs TP-LINK
Svītrkods 693536403047
User's manual Download
Comment for B2B customer #N/D
Apskati

Preces birkas

Lietojiet atstarpes, lai atdalītu birkas, apostrofus lai sagrupētu frāzēs.